"Старий Луцьк" вдруге у сезоні Суперліги Favbet переміг "Політехніку-Галичину"

Другий ігровий день баблу Суперліги Favbet в Черкасах вiдкрився протистоянням "Старого Луцька" та "Полiтехнiки-Галичини". В першому колі зустріч цих суперників завершилась перемогою команди з Луцька – 78:73. Сьогодні луцький клуб з рахунком 79:70 знову святкував успіх, здобувши над опонентом другу перемогу в сезонній серії та четверту загалом у першості.

"Старий Луцьк" жваво розпочав поєдинок – 13:1 на четвертій хвилині. Лучани в дебюті протистояння значно перевершували суперників за кидковими показниками. Їхня максимальна перевага у стартовій чверті становила 13 пунктів, проте перед першою перервою "Політехніка" зуміла скоротити різницю до одного володіння, значно покращивши відсоток влучань з гри та встановивши перевагу на щитах.

Друга чверть пройшла в рівній боротьбі, проте "Старий Луцьк" постійно лідирував і забрав другу поспіль десятихвилинку, пішовши на велику перерву з гандикапом "+7".

У третій чверті підопічні Дмитра Чайковського підтягнулися до суперника за кількістю підбирань і продовжували перевершувати його за відсотком влучань з гри. Наприкінцi десятихвилинки перевага "Старого Луцька" досягла 21 пункта – заявка лучан на перемогу в матчі стала вагомою.

У заключному десятихвилинному відрізку "Політехніка" значно скоротила своє відставання, проте претендувати на перемогу у протистоянні вона вже не могла.

У складі переможців найрезультативнішими гравцями стали Володимир Коцько (21 очко) та Стейсi Томас (14). Дабл-дабл (26 очок + 10 пiдбирань) у свій актив записав гравець "Політехніки" Джакор НельсонДмитро Ходов набрав 17 очок.