/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F2b3f23703d10062e825113163a0db395.jpg)
Росіяни накрили вогнем прифронтову ТЕС
Наразі триває огляд території станції для уточненння можливих пошкоджень. Персонал не постраждав.
Російські агресори в черговий раз обстріляли одну з теплових електростанцій у прифронтовому регіоні. Про це Міненерго у п’ятницю, 8 грудня.
“Обстріл було здійснено по території станції. Після огляду виявлено пошкодження обладнання”, – йдеться в повідомленні.
Уточнюється, що це саме та станція, через обстріли якої раніше зупинили роботу три енергоблоки. Це негативно вплинуло на ситуацію в енергосистемі – було зафіксовано дефіцит.
Наразі триває огляд території станції для виявлення інших пошкоджень. Персонал не постраждав.
Раніше у п’ятницю Укренерго заявило, що споживання електроенергії б’є рекорди. Для уникнення відключень та підтримки балансу в енергосистемі знову залучається аварійна допомога від Румунії та Польщі.

