![Суд Фінляндії відмовився видати Україні російського неонациста Петровського](https://thumbor.my.ua/I0g-qcOsG7a1UvZJZbdU83Df7SY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F78c55d52e6f4f682cc8839e3b13e28c9.jpg)
Суд Фінляндії відмовився видати Україні російського неонациста Петровського
Верховний суд Фінляндії відмовив Україні у видачі одного із засновників неонацистського угруповання ДШРГ "Русич" Яна Петровського.
У відомстві вважають, що в українській в'язниці можуть порушуватися його права, а також нібито застосовуватися тортури і покарання. Крім цього, як пише фінське видання Helsingin Sanomat, суд постановив, що затримувати Петровського з метою екстрадиції немає сенсу і зажадав звільнити його, якщо немає інших підстав для ув'язнення.
Як відомо, Петровського підозрюють у військових злочинах, зокрема, у вбивствах українських військовополонених.
Затримання неонациста Яна Петровського у Фінляндії
Нагадаємо. як писав УНІАН, наприкінці серпня 2023 року у Фінляндії затримали засновника ДШРГ "Русич". І Україна відправила запит про його екстрадицію.
Росіянина підозрюють в участі в діяльності терористичної групи та іншій підтримці терористичної групи. Передбачається, що він причетний до терористичних злочинів, скоєних в Луганській і Донецькій областях України з червня 2014 по серпень 2015 року.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)