Як захистити телефон узимку: поради на кожен день
Як захистити телефон узимку: поради на кожен день

Як захистити телефон узимку: поради на кожен день

Взимку потрібно по-особливому дбати про смартфон, аби він безперебійно працював

Якщо ви покладете телефон на ніч у чашку — вранці будильник ви точно почуєте. А ось щоб забезпечити продуктивну роботу телефона взимку, варто передусім захистити пристрій від переохолодження.

Взимку на вулиці телефон при мінусовій температурі може добряче гальмувати або й узагалі перестати працювати. Перед тим, як почати шукати способи вирішення проблеми, варто розібратися в причинах того, що відбувається, про це пише Itechua.

Чому вимикається телефон

Низька температура діє на акумулятор таким чином, що він вимикається.

Морози призводить до зниження прохідності іонів літію. Через це батарея не справляється із подачею напруги та вимикається.

Ввімкнути телефон можна лише після того, як власник телефона потрапить до оселі.

Як вирішити проблему

Коли на вулиці мороз, ховайте телефон у кишеню. Смартфон нагріватиметься шляхом теплоти тіла, і це збереже заряд батареї.

Намагайтеся менше розмовляти на вулиці, а коли потрібно зробити терміновий дзвінок — використовуйте навушники. Навіть Bluetooth навушники посадять смартфон менше, ніж це зробить низька температура.

Не робіть світлини на морозі, намагайтесь менше діставати телефон із кишені.

Не ставте смартфон на зарядку відразу після морозу. Зачекайте, поки телефон нагріється до кімнатної температури, а згодом підключіть зарядний пристрій. Так батарея краще адаптується і випадків вимикання на морозі поменшає

Експерти радять зберігати телефон у внутрішній кишені, ближче до тіла. Також можна придбати спеціальний чохол з підігрівом.

Також варто придбати пару сенсорних рукавичок зі вставками на кінчиках пальців. Вони передають електричні імпульси шкіри на дисплей мобільного пристрою.

Не вздумайте дихати на смартфон, якщо він відключився на морозі — так може утворитися конденсат всередині та окисляться контакти. Також не варто намагатися гріти смартфон феном — занадто різке нагрівання шкідливе для гаджета.

Як захистити від пошкоджень взимку

Високоякісний захисний чохол – це правильний вибір. Так ваш смартфон "виживе" в холодних умовах життя. Це захистить телефон від падінь, ударів і екстремальних температур.

Раніше "Телеграф" писав, коли потрібно ставити телефон на зарядку. Починати заряджати телефон бажано задовго до появи звукового повідомлення про низький рівень заряду — коли показник становить 20-25%.

Джерело матеріала
loader
loader