Президент Росії Володимир Путін проведе так звану «пряму лінію» та щорічну велику пресконференцію 14 грудня. Про це оголосив речник Кремля Дмитро Пєсков, повідомляє російське РБК.
Місце проведення заходів оголосять 1 грудня, тоді ж розпочнеться прийом питань, додав Пєсков.
При цьому у Кремлі створили спеціальну «бойову групу», яка відбиратиме питання для «прямої лінії».
Керівник цієї групи Михаїл Кузнєцов заявив, що створено «бойову групу, щоб боротися з фейками і втручанням опонентів». За його словами, групу сформували з представників усіх регіонів.
Вона, мовляв, верифікуватиме питання, які «не мають жодного стосунку до того, що відбувається, а будуть імітувати щось або сіяти паніку».
Відзначимо, це буде перша велика пресконференція Путіна від початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну у лютому минулого року.
У 2022 році Путін вперше за 10 років скасував свою велику пресконференцію. Спершу однією з причин її скасування називали «ситуацію на фронті». Згодом прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков виправдовувався, що Путін не влаштовуватиме пресконференції у традиційному форматі «через грип і мутації коронавірусу».
Британська розвідка припустила, що Кремль скасував щорічну пресконференцію Путіна через страх, що вона вийде з-під контролю і російському диктатору почнуть ставити запитання про війну.
Як пише «Радіо Свобода», цього року пресконференція та «пряма лінія» відбудуться напередодні виборів президента, які за законом, мають відбутися 17 березня 2024 року. Поки Путін не оголошував публічно про свою участь у майбутній президентській кампанії.
Нещодавно британська розвідка повідомляла, що у Кремлі майже напевно розглядатимуть цю «пряму лінію» та велику пресконференцію як «важливу віху в очікуваній кампанії Путіна із забезпечення собі п’ятого президентського терміну».
Фото: RIA_Kremlinpool / телеграм
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.