Син втратив майже все: головна банкірка ЄС зізналася, чому "ненавидить" криптовалюту
Син втратив майже все: головна банкірка ЄС зізналася, чому "ненавидить" криптовалюту

Син втратив майже все: головна банкірка ЄС зізналася, чому "ненавидить" криптовалюту

Син президента Європейського центрального банку (ЄЦБ) вклав гроші у криптовалюту та втратив майже все, незважаючи на попередження рідних. Пізніше він визнав це поганою ідеєю.

Як повідомляє Reuters, про невдалі криптоінвестиції свого сина голова ЄЦБ Крістін Лагард розповіла на зустрічі зі студентами в Німеччині. Які саме активи було куплено, залишилося незрозумілим.

"Він по-королівськи мене проігнорував – це було його право. І він втратив майже всі вкладені кошти – було небагато, але втратив майже все (близько 60%). Тому, коли я пізніше з ним говорила про це, він неохоче визнав, що я мала рацію", - сказала Лагард.

Відомо, що голова Європейського центробанку має двох дітей: 35-річного Томаса і 37-річного П'єр-Анрі. Про яке саме із синів вона говорила, Лагард не уточнила.

Варто зазначити, що Крістін Лагард систематично виступає проти криптовалют. Серед найчастіше наведених нею аргументів – те, що цей клас активів є спекулятивним, нічого не вартим і, крім того, його часто використовують злочинці для незаконної діяльності.

У травні 2022 року вона закликала до регулювання ринку, назвавши криптовалюти нічого не вартими.

"Як ви могли помітити, я дуже низької думки про криптовалюти. Люди можуть вільно інвестувати свої гроші куди хочуть, можуть вільно спекулювати, скільки захочуть, але вони не повинні вільно брати участь у кримінальній діяльності", – наголосила Лагард.

Аби не дати приватним криптовалютам витіснити фіатні активи, ЄЦБ запустив свій проект CBDC (цифрової валюти центрального банку) – цифровий євро. Однак, до випуску цифрової валюти все ще далеко.

Раніше представник Європейського центрального банку Йоахім Нагель заявив, що можливість оплати товарів та послуг цифровою валютою центрального банку може з'явитися в Євросоюзі вже у найближчі п'ять років, тобто до 2028 року.

Раніше OBOZ.UA повідомляв, що депутат Бундестагу Жоана Котар створила ініціативу, метою якої є легалізація біткоїну в Німеччині як законного платіжного засобу. Політик упевнена, що її ідеї можна легко реалізувати і в інших країнах.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

Джерело матеріала
Згадувані персони
loader