/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F252%2F84a36af8e0ba2299582bbb976071f806.jpg)
У ДТП з автобусом у Польщі загинула 6-річна донька захисника України з Рівненщини
У ДТП, яка сталася 19 листопада в Польщі, загинула шестирічна донька українського військового з Рівненської області Тараса Марчука. Син та дружина чоловіка госпіталізовані у тяжкому стані.
Про це повідомила депутат Старожуківської сільради Зорянської територіальної громади Наталія Фрейздорф, пише УНІАН.
«Страшна звістка прийшла в наше село Старожуків, у сім'ю воїна, захисника України Тараса Марчука. У жахливій аварії у Польщі загинула донька Єва, а дружина Юлія та син Ілля перебувають у тяжкому стані, потребують дороговартісного лікування та перевезення тіла дитини додому», – написала депутат.
Вранці 19 листопада у Польщі сталася ДТП з автобусом, в якому перебували громадяни України. Водій автобуса раптом злетів на узбіччя і врізався у дерево. Як з'ясували у поліції Любліна, водій був тверезий.
«Автомобіль рухався в бік кордону разом з 10 громадянами України. Дві жінки загинули на місці, а також 6-річна дівчинка, яку не вдалося врятувати, незважаючи на реанімаційні заходи. Другу дитину, яка потрапила в аварію, доставили до лікарні в Любліні. Водій автомобіля був тверезим», - йдеться у повідомленні польської поліції.
varta1.com.ua: Новини
Володимир Садовий

