"Політехніка" в матчі з двома овертаймами перемогла "Рівне" в Суперлізі Favbet

Львівська "Політехніка-Галичина" здобула перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet. Львів’яни в другому овертаймі здолали БК "Рівне", здобувши надзвичайно важку перемогу над суперником на його ж майданчику.

Команди провели дуже рівну гру: протягом основного часу зустрічі максимальне лідерство господарів сягало 7 очок, в той час як львів’яни максимальні для себе в цьому матчі “+8" отримали вже в додатковий час.

Рівняни гірше за суперника атакували з дальньої дистанції, реалізувавши лише 15% триочкових. Проте надзвичайно важливий та ефектний дальній під завісу першого овертайму забив Олексій Соловйов, який перевів гру в другу додаткову п’ятихвилинку. Саме Олексій був головним героєм своєї команди в цій грі, набравши з лави запасних 28 очок.

Але найкращим гравцем матчу став американський захисник "Політехніки" Джакор Нельсон, який набрав 33 очка, зробив 7 перехоплень та 5 підбирань (РЕ 24). Нельсон став автором другого кращого показника результативності в поточному сезоні.

Відначимо, що "Рівне" в своєму першому домашньому матчі в Суперлізі грав без лідера команди Елайджи Джойнера, який пропускав цей матч. Львів’яни були кращими в другому овертаймі та здобули свою четверту перемогу в восьми матчах, а рівняни зазнали четвертої поразки у дев’ятому матчі сезону.

Наступні свої матчі команди зіграють проти "Прикарпаття-Говерли" – львів’яни гратимуть у суботу, а рівняни – в неділю.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Рівне, ОСДЮСШОР

"Рівне" – "Політехніка-Галичина" – ОТ 89:99 (18:14, 20:19, 16:22, 16:15, 13:13, 6:16)

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!