"Будівельник" у непростому матчі обіграв БІПУ у Суперлізі Favbet

В четверг, 16 ноября, состоялся единственный матч регулярного сезона чемпионата Украины по баскетболу в Суперлиге Favbet. Столичный "Будивельник" в киевском бабле одолел одесскую БИПУ со счетом 69:62.

Кияни впевненіше почали гру, по ходу першої чверті декілька разів мали перевагу +8, але розвинути її не зуміли. БІПА вирівняла гру і у другій-третій десятихвилинці навіть була попереду, хоча Будівельник не відпускав суперника далеко.

Варто відзначити мало результативність команд – в першій половині у обох команд вона була на рівні 30%, а рахунок на табло 29:29 після двох десятихвилинок виглядав дещо несподівано.

Не надто змінилась ситуація в третій чверті, яку Будівельник виграв 13:12, а ось в останній чверті лідери киян значно додали в агресії та ефективності, почали влучати, грати швидше і ще до середини десятихвилинки здобули комфортну перевагу +10.

Якщо у столичної команди Конев, Буренко, Сандул додали в останній чверті, то у БІПИ лідер команди Камерон Кемпбелл часто почав помилятись, втрачати м’яч, що і відобразилось на табло. В підсумку Будівельник довів матч до перемоги.

Кращим в матчі став капітан Будівельника Володимир Конєв, якому до тріпл-даблу не вистачило двох передач – 13 очок, 12 підбирань та 8 передач. У Павла Буренко 20 очок і він найрезультативніший в матчі.

У лідера одеситів Камерона Кемпбелла 18 очок, 8 підбирань, 6 передач, але 5 втрат.

Будівельник здобув сьому перемогу в 10 матчах першого кола, що дозволяє займати другу позицію в турнірній таблиці. БІПА друга з кінця, маючи лише 2 перемоги в тих же 10 матчах.

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

Київ, GymMaxx

Будівельник - БІПА 69:62 (18:10, 11:19, 13:12, 27:20)

Будівельник: Зайцев 3, Буренко 20 + 5 підбирань – 5 втрат, Лукінський 0, Конєв 13 + 12 підбирань, 8 передач, Сандул 9 + 12 підбирань – старт; Нікітін 11 + 7 підбирань, Луценко 8 + 6 підбирань, Кабанов 5, Кошеватський 0.

БІПА: Кемпбелл 18 + 8 підбирань + 6 передач – 5 втрат, Ткаченко 12 + 8 підбирань, Рябчук 4, Кадигроб 3, Льюіс 2 – старт; Шашков 16, Товкач 4, Баранов 3, Рудик 0