![Масштабна пожежа у Вінниці - горить склад ламінату](https://thumbor.my.ua/bB77W4xY2WGmpE4c4pRVGCBK4jw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F73011d84fcf7460cea11d8e36b718e88.jpg)
Масштабна пожежа у Вінниці - горить склад ламінату
У Вінниці працівники ДСНС локалізували пожежу, яка спалахнула на складі з ламінатом на площі близько 1 тис. квадратних метрів.
Про це ГУ ДСНС у Вінницькій області повідомляє у Фейсбуку, передає Укрінформ.
«Просто зараз у Вінниці, на вулиці Гонти, бійці ДСНС ліквідовують пожежу в складських приміщеннях, де зберігається ламінат. Площа пожежі - близько 1 тисячі кв. м», - ідеться в повідомленні.
Як зазначається, до ліквідації пожежі залучено 40 чоловік особового складу та 11 одиниць спецтехніки.
«Надзвичайники роблять усе можливе, аби полум’я не поширилося на поруч розташовані металеві ангари»», - наголосили в ДСНС.
За інформацією рятувальників, пожежу локалізовано о 22:40.
Фото: ГУ ДСНС у Вінницькій області
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)