Українські журналістки анонсували подкаст «Коли все має значення» про сприйняття України та життя українців у війні
Українські журналістки анонсували подкаст «Коли все має значення» про сприйняття України та життя українців у війні

Українські журналістки анонсували подкаст «Коли все має значення» про сприйняття України та життя українців у війні

«Коли все має значення» — це подкаст невимушених розмов з інтелектуалами.

Українські журналістки Наталія Гуменюк та Ангеліна Карякіна запустили подкаст «Коли все має значення», в якому вестимуть інтелектуальні бесіди про життя українців в умовах війни, про спроби світу зрозуміти, чому українці захищають свою країну, яку мають мотивацію, як формують нову ідентичність. Про це авторки розповіли у випуску «Навіщо ми запускаємо подкаст».

Авторки подкасту репрезентуватимуть рефлексію українців про долю країни та розбудову ідентичності, зібрану з розмов у робочих поїздках, та із відомими світовими інтелектуалами, що добре обізнані з тим, що відбувається в Україні та конструюють власні бачення з врахуванням впливу подій в Україні на світові.

«Зараз є час, коли Україна відкрилася світу. Ми готові сприймати інший досвід ширше і глибше. Велика війна все одно зробила людей більш емпатичними. Ми можоме більше порівнювати себе з іншими. Або нам потрібен цей чужий досвід, або треба пояснення як думають про Україну і на що це впливає», зазначила Наталія Гуменюк у випуску «Навіщо ми запускаємо подкаст».

За її словами, «Коли все має значення» це подкаст невимушених розмов з дуже розумними, і близькими людьми, з якими багато пройшли: з кимось з 2014-го, з іншими з 2022-го року.

Авторські бесіди у подкасті виходитимуть на стрімінгових платформах Soundcloud, Spotify, YouTube, НВ Подкасти та Megogo.

Зазначимо, Наталія Гуменюк — журналістка, репортажистка, спеціалізується на міжнародних подіях та висвітленні конфліктів. Регулярно дописує для The Guardian, The Washington Post, The Rolling Stone, Die Zeit, The Atlantic. Співзасновниця та виконавча директорка «Лабораторії журналістики суспільного інтересу. Співзасновниця, редакторка та провідна журналістка The Reckoning Project. Авторка кількох документальних фільмів і книг, зокрема «Загублений острів: історії з окупованого Криму» та «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції». Курувала фокус-тему Книжкового арсеналу 2023 року «Коли все має значення». Була співзасновницею та протягом п’яти років очолювала Громадське телебачення та Hromadske International, а зараз є членкинею правління. У 2022 році отримала міжнародну нагороду від Free Media Awards за висвітлення війни Росії проти України. Нещодавно стала лауреаткою спеціальної німецької премії імені Ганса Йоахіма Фрідріхса

Ангеліна Карякіна — журналістка та медіаменеджерка. Співзасновниця «Лабораторії журналістики суспільного інтересу».    Є редакторкою та авторкою фільмів The Reckoning Project. Висвітлювала Революцію гідності і російську агресію на сході України для Euronews. У 2015-му році приєдналася до Громадського як журналістка та ведуча. Авторка циклу документальних фільмів «Слідами революції» про події на Майдані та про справу Сенцова-Кольченка «Етапом через пів Землі». Упродовж трьох років працювала головною редакторкою Громадського. З 2020-го по 2022-й працювала над створенням мультимедійної служби новин Суспільного як шеф-редакторка, а згодом головна продюсерка інформаційного мовлення.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
Журналісти
Джерело матеріала
loader
loader