Як не потрібно робити, щоб не зіпсувати смартфон – лайфхак із зарядкою
Як не потрібно робити, щоб не зіпсувати смартфон – лайфхак із зарядкою

Як не потрібно робити, щоб не зіпсувати смартфон – лайфхак із зарядкою

Кажуть, що надмірне заряджання смартфона погано позначається на терміні його служби

Існує думка, що залишати смартфон на ніч або взагалі надовго в зарядці шкідливо, проте чи це правда? Гаджет згодом може повільніше працювати і гірше тримати заряд, проте швидкість роботи телефону можна підвищити.

Ще одне переконання стосується процесу зарядки — мовляв, якщо телефон заряджений на 100% і залишається підключеним до зарядного пристрою, це псує акумулятор. Так це чи ні, розповіли corgit.

Ось що кажуть фахівці: довга зарядка критична для телефонів із акумуляторами старого типу, яким загрожував перегрів, зміна хімічного складу та, як наслідок, деградація. Для сучасних літієвих акумуляторів довге заряджання не таке небезпечне.

У смартфонах нового покоління часто є контролер, який відключає процес зарядки при досягненні позначки 100% і ще береже гаджет від стрибків напруги. Однак, не всі виробники вказують, чи є у конкретному смартфоні такий пристрій.

Так що якщо ви хочете зберегти акумулятор смартфона у відмінному стані довше, все ж таки не заряджайте гаджет до повної — оптимально до 70-80%.

Якщо ж ви не хочете відмовлятися від нічної зарядки і вам так зручніше – вихід є. Існують спеціальні "розумні зарядки", на яких можна встановити час, коли гаджет слід вимкнути. Раніше ми розповідали про те, куди не варто класти смартфон перед сном.

Матеріал опублікований російською мовою — читати мовою оригіналу
Джерело матеріала
loader