![Скандальне весілля експосадовців на Львівщині: у ДБР нарешті прокоментували подію](https://thumbor.my.ua/IjYyvwlbEo0ux5559xBTkKDAARQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2Fe16dcaaaa659090b08a0aead6d588aae.jpg)
Скандальне весілля експосадовців на Львівщині: у ДБР нарешті прокоментували подію
Судячи з кадрів, що опинилися у мережі - пишне свято обійшлося сім’ям колишніх правоохоронців у круглу суму.
Українці були у шоці від розмаху свята, місцеві ЗМІ повідомляли, що тільки двометровий весільний торт, за попередніми оцінками опитаних кондитерів, коштує близько 100 тисяч грн.
У ДБР майже через тиждень вирішили прокоментувати весілля у Львові колишніх прокурора та співробітниці їхнього відомства.
В ДБР повідомили, що вони не відповідають за вчинки експрацівниці.
Про це заявила радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сап'ян у ефірі телемарафону у середу, 18 жовтня.
"Це колишня працівниця ДБР... В історії з гучним весіллям у Львові ключовим фактом є те, що наречена – це колишня працівниця територіального управління ДБР у Львові. Тому ДБР не може нести й не несе жодної юридичної чи моральної відповідальності за її вчинки", - повідомила представниця ДБР.
"Людей навмисно злять,а вони ведуться при тому ,що своєю злістю лише собі шкодять. Такі мажори були і будуть,краще побережіть свої нерви і душу",
" Ну за пишне весілля не можна покарати. Законом це не заборонено. А до війська з гостей є кого набрати. На відео такі гарні, молоді чоловіки у гарній фізичній формі. Бо по селах скоро вже не буде кого набирати",
"Правильно сказали. Вона звільнилась вже, їм не підпорядковується. Це вибір громадянської позиції людини. Особисто дівчині за це відповідати, а не її колишньому керівництву",
" А де ви були ДБР налогова чим ви занімаєтеся тільки вмієте контролювати бідних які доходи може вже пора начати з верхів і тих хто на державному сидить ...", - пишуть у коментарях українці.
Останні новини України:
Торт за 100 тисяч, зірки та одіозні гості: бомонд Львова гуляв на пишному весіллі.
Також писала Politeka, бійцям ЗСУ продали неіснуючі автомобілі, 22 особи перерахували гроші.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)