![На Одещині викрили зухвалу схему для ухилянтів: за що платили 12 тисяч доларів](https://thumbor.my.ua/a5r3G7dix4F9dfXO69edN1Rn5TA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F8607e9242a092b63c7afb5cf39324b22.jpg)
На Одещині викрили зухвалу схему для ухилянтів: за що платили 12 тисяч доларів
На Одещині правоохоронці затримали чоловіка, який запропонував військовозобов'язаним укласти фіктивний шлюб з жінками, що мають інвалідність. Свої послуги він оцінив у розмірі за 12 тисяч доларів, і обіцяв подальше оформлення документів про догляд за ними.
Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіції Одеської області.
За даними слідства, 36-річний мешканець Березівського району шукав чоловіків, які намагалися уникнути мобілізації та виїхати за кордон, і пропонував їм укласти фіктивний шлюб з жінками, що мають інвалідність.
За 24 тисячі доларів він обіцяв двом військовозобов'язаним знайти наречених і після розпису оформити документи на догляд за хворими дружинами. Це дозволяло їм виїхати з України без перешкод. Чоловіка затримали після того, як він одержав гроші за шлюб однієї з пар та подальший процес оформлення документів.
Йому повідомили про підозру за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України, і йому загрожує від семи до дев'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести заставу в розмірі 187,880 гривень.
Останні новини України:
Також писала Politeka,у підземних сховищах Одеси знайшли товарів на 89 міліонів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)