Як повідомили оргаізатори події, 10 жовтня об 11:00 в онлайн-форматі про фестиваль розкажуть:
- Світлана Смаль, виконавча директорка ГО «Докудейз»;
- Катерина Сінгурова, гостьова координаторка Мандрівного Docudays UA;
- Ксенія Шиманська, директорка правозахисного департаменту ГО «Докудейз»;
- Ілона Коротіцина, директорка медіаплатформи «Вгору» (розкаже про спецпокази фільму «Нескорений Херсон»);
- Дмитро Грешко, режисер фільму-відкриття «Король Лір: як ми шукали любов під час війни».
Центральна тема 20 Docudays UA — «Образ майбутнього».
«Це розмова про справедливість — невідворотнє покарання винних у воєнних злочинах, документування свідчень їхніх жертв і руйнувань. Про те, як давати раду травмам, зберегти та донести до наступних поколінь пам’ять про загиблих на цій війні рідних і друзів. Про відбудову після нашої перемоги — без пластикових лебедів і розфарбованих шин на газонах і дитячих майданчиках від ОСББ. Про те, як по-справжньому модернізувати наші міста та селища, зробити їх красивими й зручними, сучасними, доступними, орієнтованими на пішоходів — старих і малих, і покалічених війною. Це розмова про те, як очистити наші води й землі від забруднень і мін, які нам у великій кількості залишають окупанти. Ми будемо говорити про все це під час фестивалю і в діалозі будемо намагатися сформулювати нову українську мрію», — анонсувала команда організаторів фестивалю.
Із запитаннями звертатися до Ксенії Опрі (Бойко), комунікаційної менеджерки Мандрівного Docudays UA, kseniia.boiko.v@gmail.com.
Організатори фестивалю — громадська організація «Докудейз», Українська Гельсінська спілка з прав людини, благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я», ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».
20 Мандрівний Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства США в Україні.
Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.