/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F30%2Fb5514490476504bc319b3d6df8e604ef.jpg)
Опитування: За останні пів року економічне становище погіршилося у 60% українців
Опитування: За останні пів року економічне становище погіршилося у 60% українців
Останнє опитування соціологічної групи "Рейтинг" показали, що економічне становище за останні пів року погіршилося у 60% громадян. Ще у 35% воно не змінилося. У повідомленні групи сказано, що покращення відбулося лише у 5% опитаних.
Що стосується оцінок становища в Україні загалом, то вони ще гірші. Приміром, 73% громадян відчули погіршення в країні, 13% говорять про відсутність змін, і лише 9% - про покращення.
"Стан справ в економіці респонденти оцінюють дещо краще, аніж у минулих опитуваннях, проте спостерігається зростання негативних оцінок щодо майбутнього, - повідомляють у групі "Рейтинг. - 29% респондентів очікують покращення, 26% думають, що нічого не зміниться, 32% очікують погіршення".
Що стосується особистої ситуації, то 23% українців сподіваються, що вона у них зміниться в кращу сторону у 2024-му, 41% сумніваються, що вона зміниться, а 21% взагалі мають песимістичні прогнози.
"Кращі оцінки стану власного економічного становища спостерігаються серед мешканців Заходу і Центру, молодших респондентів, тих, хто працює й особливо тих, хто знайшов нову роботу. Майже такі ж тенденції й щодо оцінки майбутнього, - сказано у повідомленні. - Майбутнє економіки України відносно краще оцінюють мешканці Півдня".
Опитування проводилося з 5 по 7 вересня в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де відсутній український мобільний зв'язок. Участь в ньому взяли тисяча громадян віком від 18 років. Метод опитування - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера. Ймовірність похибки становить не більше 3,1%.
Тренд на «зелені» поховання змінює похоронну індустрію США
25 серпня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
«Національна легенда України». Старший син Василя Зінкевича приїхав привітати батька з фронту
Президент нагородив Наталію Могилевську орденом княгині Ольги ІІ ступеня
Зеленський виступив на церемонії нагородження відзнакою «Національна легенда України»: текст
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F0cc2b8d8e51a0d8d7b7f667286d18d11.jpg)