Начальник Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) Львівської області та його дружина придбали нерухомість, вартість якої не відповідає офіційним доходам сім’ї.
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомило, що в ході перевірки виявило ознаки набуття необґрунтованих активів в їхньому володінні на понад 4,4 млн грн.
Матеріали моніторингу передано до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури для подальших дій — звернення до суду з позовом про визнання активів необґрунтованим та стягнення їх в дохід держави.
Було встановлено, що впродовж 2020-2022 років декларант та його дружина придбали низку об’єктів нерухомого майна. Військком пояснив, що нерухомість була набута за рахунок заощаджень сім’ї, заробітної плати членів родини та подарунка від матері у розмірі $42 тис.
— Аналізуючи доходи декларанта та видатки родини за останні роки, НАЗК встановило, що начальник Самбірського районного ТЦК не мав можливості придбати майно в законний спосіб. Різниця між вартістю нерухомості та офіційними доходами родини становить понад 4,4 млн грн, – зазначають в агентстві.
Шо відбувається у Самбірському військкоматі?
У вересні соціальні мережі сколихнуло відео, на якому працівники працівники відділу та військовослужбовець-водій були обвинувачені у побитті та незаконному утриманні двох чоловіків. Це жителі Харкова та Кривого Рогу, які намагалися незаконно перетнути кордон і потрапити до Польщі.
Прикордонники склали на чоловіків протокол про порушення правил перетину держкордону і доправили до військкомату для постановки на військовий облік, де їх намагались “добровільно” примусити пройти військово-лікарську комісію для подальшої мобілізації. Однак ті не погодилися з цим.
Один з потерпілих був утримуваний в приміщенні військкомату 10 днів, інший — сім.
Військкомів затримали та повідомили про підозру у катуванні та незаконному позбавленні волі.
21 вересня Личаківський районний суд Львова обрав заступнику начальника одного з відділів Самбірського РТЦК запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт.
Джерело: