![Попит на робочі руки в Україні зріс: рівень безробіття впав до історичного мінімуму](https://thumbor.my.ua/BvyfxgCqr9cIDAkyRt1Ir0Y4x9o=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2Ff36cc7462404d251ed1dc486cb1c2609.jpg)
Попит на робочі руки в Україні зріс: рівень безробіття впав до історичного мінімуму
Тих, хто отримує допомогу з безробіття, поменшало
Після перемоги України у війні, в країні відновлюватиметься економіка, з’явиться багато вакансій. Проте вже за підсумками серпня цього року, рівень офіційного безробіття в країні впав до чергового історичного мінімуму.
Про це свідчать дані Державної служби зайнятості, які оприлюднює Національний банк України. Таким чином, потреба у співробітниках серед українських роботодавців зросла.
Кількість зареєстрованих безробітних скоротилася до 108,7 тисяч, серед них 78,8 тисяч — жінки. Для порівняння, рік тому в Україні було 278,6 тисячі безробітних.
Скоротилося і кількість зареєстрованих безробітних, які отримують допомогу з безробіття. Нині воно становить 45,4 тисячі осіб, а рік тому було 230,5.
Потреба роботодавців у працівниках для заміщення вільних робочих місць у серпні становила 47,5 тисяч. За місяць цей показник зріс на 9,9 тисяч. На одне вільне робоче місце в Україні в останній місяць літа припадало по двоє безробітних громадян (йдеться про тих, хто має офіційний статус безробітного).
Нагадаємо, раніше фахівець Оксана Підгірна розповіла "Телеграфу", які професії будуть потрібні в Україні після війни. За її словами, сам факт наявності роботи не гарантує ані працевлаштування всім категоріям громадян, ані зарплат, які б могли конкурувати з європейськими.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)