![На Прикарпатті чоловік убив товариша через УПЦ Московського патріархату: подробиці](https://thumbor.my.ua/WaGEnZ-cYiFyjSYk-NtyS2RqPcc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2Fadbf1562f65a633965869c2ece1e3f53.jpg)
На Прикарпатті чоловік убив товариша через УПЦ Московського патріархату: подробиці
Фатальна бійка сталася після розпиття алкоголю
На Івано-Франківщині чоловік убив свого товариша, який активно захищав дії УПЦ Московського патріархату.
Як йдеться у записі в Єдиному держреєстрі судових рішень, інцидент трапився у березні 2022 року, коли обвинувачений пенсіонер прийшов у гості до 67-річного знайомого.
Під час розпивання алкогольних напоїв господар почав розмову про церкву та почав виправдовувати дії УПЦ МП в Україні, через що виник словесний конфлікт. У результаті він переріс у бійку, в ході якої обвинувачений завдав близько 10 ударів підручними предметами в голову своєї жертви, що призвело до його загибелі.
Сам чоловік провину заперечує і стверджує, що це господар будинку напав на нього, повалив на землю і почав бити по голові.
"Обвинувачений зазначив, що в ході конфлікту не завдав ударів загиблому і не вбивав його, а також повідомив, що взагалі не пам’ятає деталей конфлікту, оскільки перебував у стресовому стані", — йдеться у матеріалі суду.
Зрештою фігуранта справи все ж таки визнали винним і відправили за ґрати на дев’ять років.
Як повідомлялося раніше, 42-річна мешканка Рівненської області втопила у річці своїх малолітніх синів. Сама виконавиця страшного злочину у всьому зізналася.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)