
У Міноборони Азербайджану оголосили про термінову евакуацію з небезпечної зони
Тривають локальні антитерористичні заходи Збройних Сил Азербайджанської Республіки в Карабахському регіоні Азербайджану.
Про це йдеться у повідомленні Міноборони Азербайджану, пише "Хвиля".
Високоточною зброєю виводяться з ладу військові цілі та військова інфраструктура. У Міноборони країни закликали громадянське населення на місцях триматися подалі від військових об'єктів.
Також читайте: Третя карабахська війна: у чому логіка загострення між Вірменією та Азербайджаном?
"Відповідну інформацію було розіслано вірменським жителям Карабахського регіону Азербайджану за допомогою мобільного SMS-сервісу. Водночас населення попереджається за допомогою гучномовців і поширюються інформаційні листівки", - йдеться у повідомленні.
Місцеві жителі повідомляють, що жінкам, дітям, літнім людям, а також особам з обмеженими фізичними можливостями та хворим буде надано необхідну медичну допомогу, вони будуть забезпечені питною водою та продуктами харчування.
"З метою забезпечення евакуації населення з небезпечної зони на Лачинській дорозі та в інших напрямках створено гуманітарні коридори та пункти прийому", - йдеться у заяві.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F807aab0a0259d42e7037e431f1b7568f.jpg)
Нагадуємо, що 19 вересня Азербайджан розпочав військову операцію в Нагірному Карабаху .
Велика гра Туреччини: експерти розібрали, яким буде кінець Карабаха:

Жителі Русанівки обурені літнім майданчиком на місці однієї з найкрасивіших зелених зон

Папа Римський запропонував провести мирні переговори у Ватикані

Три тисячі дубових хрестів для військового цвинтаря. Стало відомо, кому дістанеться замовлення на 50 млн грн

Тищенко – у кімоно, Клопотенко – у спідниці. Соцмережі здивовані образами на День вишиванки

Працівники популярної кав'ярні в США страйкують через новий дрескод

Гурт Ziferblat вразив Швейцарію яскравими образами на День вишиванки
