МОН призначили нового керівника директорату шкільної освіти
У Міністерстві освіти і науки України призначили нового керівника директорату шкільної освіти. Посаду обійняв Ігор Хворостяний - вчитель та експерт з питань загальної середньої освіти, повідомляє міністр Оксен Лісовий.
- Багато освітніх ГО та українських учителів уже знайомі з Ігорем, адже останні чотири роки він очолював мовний компонент Фінського проєкту підтримки реформи НУШ "Навчаємось разом", який був спрямований на професійний розвиток учителів, популяризацію освіти та розвиток освітнього середовища, - написав очільник МОН у Facebook.
Також Ігор працював учителем, заступником з науково-методичної роботи в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка, був керівником старшої школи НВК "Новопечерська школа".
- У міністерстві Ігор працюватиме над формуванням та вдосконаленням державної політики, стратегічним плануванням, координацією всіх ключових партнерів і стейкхолдерів сфери. Словом, матиме чималий простір для застосування свого попереднього досвіду, - пише Лісовий.
Кар’єра Ігоря Хворостяного нероздільно пов’язана зі шкільною освітою протягом останніх 18 років. Про посадовця відомо, що він навчався в Українському гуманітарному ліцеї КНУ, здобув спеціальність філолога в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, має звання кандидата філологічних наук. Працював учителем української мови та літератури як у державних, так і в приватних школах, заступником із науково-методичної роботи та керівником старшої школи НВК “Новопечерська школа”, викладав у Національному транспортному університеті. Також Хворостяний був членом робочої групи з підготовки Держстандарту базової середньої освіти та радником із питань мови фінського проєкту підтримки реформи НУШ “Навчаємось разом”. А ще працював над відеокурсом МОН з підготовки до ЗНО “Лайфхаки з української мови".
У співавторстві розробляв підручники, посібники та онлайн-курси з української мови і літератури (зокрема, він є одним із авторів шкільного посібника “Українська мова: лайфхаки”, університетського посібника “Історія української літератури 2-ї половини ХІХ століття”, а також підручників для 4 і 5 класів із інтегрованого курсу української мови, української та зарубіжної літератури). У 2019 отримав звання “Тато року” від видання 4-MAMA.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)