Арештовані 307 компаній Коломойського. «1+1» серед них немає?
Арештовані 307 компаній Коломойського. «1+1» серед них немає?

Арештовані 307 компаній Коломойського. «1+1» серед них немає?

За інформацією джерел «Детектор медіа», «1+1» серед них не має.

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура наклали арешт на активи екс-бенефіціара АТ «КБ «Приватбанк» та власника «1+1» Ігоря Коломойського. Про це йдеться на сайті НАБУ.

 Арешт накладений строком на 48 годин на частки у статутному капіталі 307 товариств, якими володіє прямо чи опосередковано Ігор Коломойський.  У тому числі акціонерних товариств, розрахунковою вартістю понад 3 млрд грн, а також на майже 1 тис. об’єктів нерухомого майна та понад 1,6 тис. транспортних засобів та суден. «Це обумовлено необхідністю забезпечення можливої конфіскації або спеціальної конфіскації майна у кримінальному провадженні за фактами привласнення коштів «Приватбанку» в особливо великому розмірі, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та службового підроблення, вчинених організованою групою», - йдеться у повідомленні НАБУ.

«Детектор медіа» звернувся до НАБУ з запитанням чи є серед цих активів медіа компанії і зокрема канал «1+1» або інші активи групи. Це ж запитання  ми надіслали у пресслужбу «1+1 медіа».

 У пресслужбі НАБУ зазначили, що «наразі ця інформація становить таємницю слідства та не може бути розголошеною».

За інформацією джерел «Детектор медіа», серед 307 компаній «1+1» не має. Однак одне з джерел у правоохоронних відомствах повідомляє, що арешт на канал може бути накладений упродовж місяця.

2 вересня СБУ повідомила власнику «1+1 media» Ігорю Коломойському про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: про шахрайство та легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом.

Того ж дня Шевченківський районний суд Києва обрав Коломойському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців з альтернативою внесення застави понад 509 мільйонів гривень. 

За даними правоохоронців, протягом 2013–2020 років Коломойський легалізував понад пів мільярда гривень, виводячи їх за кордон та використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних банківських установ.

7 вересня Коломойському оголосили ще одну підозру у заволодінні коштами банку на суму понад 9,2 мільярда гривень.

Ще в лютому 2023 року Служба безпеки України та Бюро економічної безпеки провели обшук вдома у Коломойського у Дніпрі через підозру в махінаціях навколо «Укртатнафти» та «Укрнафти».

Того ж дня СБУ викрила колишній менеджмент цих акціонерних товариств у привласненні 40 мільярдів гривень в інтересах фактичних власників і бенефіціарів обох компаній. Як відомо, міноритарними акціонерами ПАТ «Укрнафта» були кіпрські офшорні компанії Littop Enterprises, Bridgemont Ventures, Bordo Management, кінцевими бенефіціарами яких є Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

 

Теги за темою
НАБУ арешт Ігор Коломойський
Джерело матеріала
loader
loader