Крім цього, у самій області повідомляли про роботу протиповітряної оборони. 24 Канал закликає жителів Одеської області прямувати до укриттів, адже це може зберегти життя та допомогти нашим захисникам ефективно відпрацювати по ворожих цілях.
Що відомо про повітряну тривогу в Одеській області
Зверніть увагу! Оперативно про тривоги, ракетну небезпеку для усіх областей України та вибухи читайте в нашому телеграмі .
02:28 Телеграм-канал Monitor зазначив, що загроза наразі існує лише для Ізмаїльського району Одещини через ударні БпЛА. Інших реальних загроз зараз немає.02:25 У Повітряних силах повідомили про небезпеку для жителів села Приморське Одеської області. Там наголосили, що ворог може застосувати безпілотники по населеному пункту.02:15 Моніторинговий телеграм-канал Monitor розповів про роботу ППО в Одеській області. 02:08 Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер повідомив про загрозу для Ізмаїльського району Одеської області. Він закликав жителів району перебувати в укриттях, а також не знімати роботу ППО. 02:00 У Повітряних силах оголосили повітряну тривогу в Одеській області. Сирени лунали через небезпеку застосування росіянами ударних БпЛА типу "Шахед".