![Нардеп від Слуги народу потрапив у ДТП, його госпіталізували](https://thumbor.my.ua/XqSnecEDcSToNijSQ7xN10aXljo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Ffcb97db77128e5067b708f9b45ff6ec5.jpg)
Нардеп від Слуги народу потрапив у ДТП, його госпіталізували
У фракції Слуга народу підтвердили, що Копиленко госпіталізований внаслідок тяжкої дорожно-транспортної пригоди.
Народний депутат від Слуги народу Олександр Копиленко отримав травми внаслідок ДТП. Наразі він перебуває у лікарні. Про аварію рух Чесно.
У фракції Слуга народу підтвердили, що Копиленко госпіталізований внаслідок тяжкої дорожно-транспортної пригоди.
Подробиці аварії наразі невідомі.
Нагадаємо, в результаті ДТП, яка сталася 22 серпня поблизу с. Бродецьке Хмільницького району Вінницької області, загинули 12 людей, серед яких шестеро дітей віком від 2 до 12 років.
Раніше повідомлялося, що на Львівщині під колесами мінібуса загинула дівчинка-інвалід.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)