Історики часто замислюються над тим, як виглядали б історичні постаті зараз. Вони проводять різні дослідження та реконструкції, щоб відтворити їхню зовнішність.
Керівниця студії Royalty Now Studios Бекка створила модернізовані портрети історичних постатей за допомогою фотошопу. Графічна дизайнерка відтворює відомі статуї та портрети, щоб ми могли більше дізнатись про минуле.
Олександр III Македонський
Полководець та дев’ятнадцятий цар Македонії, народився в Пеллі (столиця Македонії), в липні 356 року до нашої ери. Він очолив армію, яка пройшла перськими територіями Малої Азії, Сирії та Єгипту, відвойовуючи землі на своєму шляху.
Олександр помер від лихоманки у Вавилоні в червні 323 року до нашої ери та був похований в Єгипті.
Королева Вікторія
Королева правила Британією майже 64 роки. Вона є другим за тривалістю правління монархом після королеви Єлизавети II, яка померла минулого року. Вікторія народилась 24 травня 1819 року.
Завдяки тому, що батько Едвард герцог Кентський помер невдовзі після її народження, а у трьох її дядьків не залишилося в живих законних дітей, Вікторія стала однією з найбільш культових монархів Британії.
Вікторія зійшла на трон у віці 18 років у 1824 році. За часів її правління відбулися величезні промислові, технологічні та соціальні зміни, а її ім'я визначило цілу епоху. На момент її смерті, у 1901 році, говорили, що Британія мала імперію, над якою ніколи не заходить сонце.
Вільям Шекспір
Вільям Шекспір – англійський драматург, поет і актор, якого багато хто вважає найвидатнішим драматургом усіх часів. Він є автором 39 п'єс, 154 сонетів і трьох довгих поем. Його п'єси, найвідоміші з яких "Ромео і Джульєтта", "Гамлет" і "Отелло", перекладені всіма основними мовами світу.
Шекспір народився 26 квітня 1564 року. Десь між 1585 і 1592 роками Шекспір почав кар'єру в Лондоні як актор і письменник.
Леонардо Да Вінчі
Італійський художник епохи Відродження мав багато талантів. Він також був скульптором, архітектором, музикантом, математиком, інженером, винахідником, анатомом, геологом, картографом, ботаніком і письменником.
Мона Ліза – його найвідоміший і найбільш пародійований портрет, а картина "Таємна вечеря" – найбільш відтворювана релігійна картина всіх часів і народів.
Малюнок Леонардо "Вітрувіанська людина" також вважається культурною іконою - його відтворюють на найрізноманітніших предметах, таких як монета євро, підручники та футболки.
Леонардо також шанують за його технологічну винахідливість. Він створив концепцію гелікоптера, танка, концентрованої сонячної енергії, калькулятора та подвійного корпусу, а також виклав елементарну теорію тектоніки плит.
Дівчина з перловою сережкою
"Дівчина з перловою сережкою" – картина нідерландського художника Йоганнеса Вермеєра, написана олією. Він намалював її близько 1665 року, і це одна з найвідоміших його робіт.
На картині зображена загадкова жінка у великій перловій сережці, золотій куртці та синьо-золотому тюрбані. Вона дивиться через плече на глядача і має розтулені губи, ніби збирається щось сказати.
Наполеон
Наполеон Бонапарт, який також відомий як Наполеон I – був героєм Французької революції та двічі імператором Франції. Він народився в 1769 році на острові Корсика і в дитинстві відвідував школу на материковій Франції, де вивчив мову, а в 1785 році закінчив військову академію.
Під час Французької революції Наполеон швидко піднявся у війковій сфері і був визнаний амбітним і вправним стратегом. Він коронувався на імператора Франції в 1804 році, приблизно через п'ять років після того, як захопив політичну владу в результаті перевороту.
Однак він зрікся престолу в 1814 році – через два роки після невдалого вторгнення в Росію. Наполеон помер у віці 51 року.
Октавіан Август
Август був першим римським імператором, який правив з 27 р. до н.е. до своєї смерті в 14 р. н.е. За час свого правління Август значно розширив імперію, в тому числі приєднав Єгипет, Далмацію тощо. На смертному одрі він сказав: "Я знайшов Рим містом цегли, а залишив його містом мармуру".
Марія Антуанетта
Марія Антуанетта була останньою королевою Франції і допомогла спровокувати народні заворушення, які призвели до Французької революції і повалення монархії в серпні 1792 року.
Вона народилася під ім'ям Марія Антонія Жозефа Джоанна в родині Марії Терезії, імператриці Австрії, та імператора Священної Римської імперії Франциска I в 1755 році.
У віці 14 років вона вийшла заміж за короля Людовика XVI. Її шлюб з майбутнім королем Франції, якому було лише 15 років, був використаний для скріплення новоствореного союзу між Австрією та Францією після семирічної війни.
Влад ІІІ
Влад ІІІ, також відомий як Влад Різник або Влад Дракула, був триразовим правителем Валахії (між 1448 та його смертю близько 1477 року) і згодом надихнув ірландського письменника Брема Стокера на створення знаменитого графа-вампіра в його романі "Дракула" 1897 року.
Офіційно відомий як князь Валахії, Влад ІІІ народився у 1431 році у родині Влада ІІ Дракули. Його батько отримав прізвище Дракула, що означає дракон, коли став членом християнського військового Ордену Дракона.
Вважається, що у 1462 році Влад ІІІ, щоб відігнати османські війська, заколов тіла 20 000 людей біля румунського міста Тарговіште. За це він отримав прізвисько Влад Проколювач, посмертно.
Раніше OBOZREVATEL публікував, як штучний інтелект показав селфі Ісуса, Клеопатри та інших історичних постатей.
Підписуйтесь на канали OBOZREVATEL в Telegram, Viber і Threads, щоб бути в курсі останніх подій.