![Українська тенісистка стала чемпіонкою Вімблдону](https://thumbor.my.ua/Ejd9gzhuueg_lU3sek-H9nquycM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F9c30fbeb4dbb7e7e965ea6927cfefc68.jpg)
Українська тенісистка стала чемпіонкою Вімблдону
У фіналі тенісистка завдала поразки бельгійсько-китайському тандему Йорану Флігену та Їфан Сюй.
Українка Людмила Кіченок разом з хорватом Мате Павічем змогли виграти у мікст турнірі Вімблдону. Вони здолали своїх супротивників у трьох сетах. Про це у четвер, 13 липня свідчать результати матчу, розміщені на сторінці Wimbledon у Twitter.
Повідомляється, що українсько-хорватська пара грала проти Йорана Флігена (Бельгія) та Іфань Сюй (Китай).
У першому сеті дует за участю Людмили зумів виграти подачу суперників, що дозволило переможно завершити сет з рахунком – 6:4.
У другому сеті Флігену і Сюй вдалося виграти з рахунком 7:6.
У третьому вирішальному сеті Кіченок і Павіч змусили суперників помилитися і виграли поєдинок – 6:3.
Людмила Кіченок з Мате Павичем стали чемпіонами Вімблдону змішаного розряду.
Glory at SW19 ????
Mate Pavic and Lyudmyla Kichenok are 2023 mixed doubles champions after defeating Xu/Vliegen, 6-4, 6-7(9), 6-3 ????
— Wimbledon (@Wimbledon)
Матч тривав 2 години 10 хвилин. За цей час дует українки та хорвата зробив дев’ять подач навиліт, припустився шістьох подвійних помилок і реалізував два брейк-пойнта з чотирьох.
Україна стане частиною спільної заявки Португалії та Іспанії на проведення чемпіонату світу з футболу 2030 року.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)