![ЗСУ мають успіх у районі Кліщіївки біля Бахмута, – Генштаб](https://thumbor.my.ua/7n2GpLwnw2p3qZr9y2gNeucTsdA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F3ccc658399da9dd1a97f4d3a772d9027.jpg)
ЗСУ мають успіх у районі Кліщіївки біля Бахмута, – Генштаб
Про успіх українських захисників повідомив речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов, інформує 24 Канал. Він наголосив, що наші війська продовжують чинити тиск на російських терористів.
ЗСУ мають успіх у районі Кліщіївки
За словами Ковальова, Сили оборони мають успіх у районі Кліщіївки на Бахмутському напрямку. Так, північніше та південніше міста Бахмут українські війська продовжують чинити тиск на ворога та вибивають його з раніше захоплених рубежів.
У районі Кліщіївки мають частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах,
– зазначив Ковальов.
Водночас окупанти чинять потужний опір, застосовують резерви, але зазнають величезних втрат на фронті. Наразі тривають важкі бої.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)