До кривавих мозолів: юний барабанщик влаштовує концерти, щоб зібрати на прилад нічного бачення
До кривавих мозолів: юний барабанщик влаштовує концерти, щоб зібрати на прилад нічного бачення

До кривавих мозолів: юний барабанщик влаштовує концерти, щоб зібрати на прилад нічного бачення

Ціль юного хлопця з Кропивницького амбітна – зібрати 120 тисяч гривень на прилад нічного бачення до кінця липня. 80 тисяч він власною працею уже набарабанив.

Після концертів лікував криваві мозолі

Задля досягнення поставленої цілі юний барабанщик дає концерти у середмісті тричі на тиждень. Однак оскільки термін збору добігає кінця – збирається виступати ще частіше.

Щоб порадувати публіку, Давид вивчив понад 60 переважно українських мелодій, тож його концерт триває три години. Однак щоразу свій виступ він розпочинає з гімну України. А поруч з барабанною установкою тримає 2 скриньки, щоб кожен охочий міг зробити свій внесок у допомогу штурмовому підрозділу та наближення такої довгоочікуваної перемоги.

Через таку тривалість та невпинну працю хлопець раніше під час кожного виступу натирав руки до кривавих мозолів, тож тепер грає у велосипедних рукавичках.

Невпинно працює сьомий місяць

Збирати на прилад нічного бачення Давид почав від тоді, як його тренер з таеквондо став до лав української армії. Хлопець чітко пам'ятає навіть дату, коли вирішив давати концерти – 9 січня. Саме тоді інший тренер повідомив, що Віктора Тихоненка забрали в армію.

Батьки юного музиканта зазначили, що пишаються своїм сином, а також усіляко допомагають зібрати гроші для війська. Хлопця підтримують не лише вони, а й вся рідня.

Він вирішив, ми його тільки підтримали і скажемо, що вся наша рідня його підтримала. Чому б ні? Він в нас молодець, ми пишаємось тим, що він робить,
– розповів батько хлопчика.

Подякував вихованцеві просто з передової й сам Віктор Тихоненко, який тренував Давида 6 років. Він розповів, що перед збором юнак з батьками зв'язалися з військовими та запитали, що їм потрібно найбільше.

Як завжди для військових найбільш необхідні тепловізори, дрони, прилади нічного бачення. Це в принципі вам будь-який військовий скаже. Тому ми вибрали цей прилад нічного бачення для нічних штурмів,
– сказав тренер та захисник України.

А також зазначив, що він як тренер юного Давида Кібукевича сильно пишається своїм вихованцем.

Як українські діти допомагають ЗСУ

  • Раніше 7-річна волонтерка з Рівного Ірина, чий батько загинув на війні, задля допомоги ЗСУ почала виготовляти та продавати віночки. Завдяки цьому їй вдалося купити для воїнів 4 автомобілі, тепловізори, Starlink, квадрокоптери, а також стати справжнім янголом-охоронцем для бійців 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.
  • У березні 2023 року 10-річна Марійка з Умані також захотіла допомогти Героям. Для цього вона передала усі свої заощадження, які збирала не один рік, на позашляховик для прикордонників. Загалом вона віддала 120 тисяч гривень.
  • Для допомоги захисникам діти навіть погоджуються відрізати власні коси. Так вчинила 9-річна Оксана з Прилук – вона відрізала півметрову косу, аби купити каску для військових, що боронять Україну під Бахмутом. Своє волосся дівчинка відрощувала усе життя.
Теги за темою
Діти і неповнолітні
Джерело матеріала
loader
loader