Непереможний український боксер виграв чемпіонський бій нокаутом на останніх секундах. Відео

Український боксер Петро Іванов (17-0-2, 12 КО) переміг представника Нідерландів Джино Кантерса (10-5-3, 4 КО) та захистив чемпіонський пояс IBF International у другій середній вазі. 12-раундовий поєдинок у німецькому місті Росток завершився достроково.

26-річний уродженець Ніжина з перших хвилин захопив ініціативу у рингу та не віддавав її до кінця бою. Петро грамотно комбінував, впевнено працював джебом та стабільно набирав очки. У захисті Іванов виглядав гірше, пропускаючи поодинокі контратаки андердога.

Кантерс поводився передбачувано, в основному намагаючись уникнути ударів, часто притискався спиною до канатів, та пробував сконтрувати оверхендами. Було видно, що українець не витрачає багато зусиль, водночас під час поєдинку він навіть змінював стійки.

У 11-му раунді у нашого співвітчизника пройшов лівий хук у печінку, який відчутно похитнув нідерландця. Усе закінчилося о 12-й трихвилинці.

За 15 секунд до фінального гонгу Кнатерс пропустив лівий бічний голову. Він зміг підвестися на ноги, але рефері не дозволив продовжувати зустріч, оформивши дострокову перемогу фаворита.

"Щиро дякую своїй команді за перемогу, ми ще на один крок ближче до титулу чемпіона світу. Дякую всім, хто переживав і підтримував, йдемо далі", – прокоментував свій успіх українець.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 2 липня Іванов завоював чемпіонський пояс IBF International у другій середній вазі, перемігши представника Польщі Роберта Таларека (26-15-3, 18 КО).

Петро Іванов

Нагадаємо, що у жовтні 2020 року Петро Іванов став володарем чемпіонського титулу WBC International Silver. Тоді, на вечорі боксу у Карлсруе, наш співвітчизник переміг місцевого бійця Юссуфа Кангуела (19-4-1, 12 КО).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!