Хлопець з Одеси, який у Львові співав Цоя і “послав” нардепку через зауваження, вибачився
Хлопець з Одеси, який у Львові співав Цоя і “послав” нардепку через зауваження, вибачився

Хлопець з Одеси, який у Львові співав Цоя і “послав” нардепку через зауваження, вибачився

Хлопець, який у Львові співав Віктора Цоя і “послав” нардепку Наталію Піпу через зауваження, записав вибачення. Про це повідомило місцеве видання "Варта 1".  

- Всім привіт. Дуже прошу вибачення за ненормативну лексику в сторону пані Наталії, яка зробила мені зауваження за виконання пісні російською мовою у громадському місці. Та дуже прошу вибачення у мешканців Львову, - сказав він українською мовою.

Відео розмови з хлопцем народний депутат від фракції “Голос” опублікувала на своєму фейсбуці. Вуличний музикант розповів, що приїхав з Одеси та заявив, що в місті всі розмовляють російською, і її росіяни “х**рять, більше ніж Львів”. Також він назвав Цоя легендою року. Піпа зазначила, що звернулася до поліції.

- Не відреагував на прохання не порушувати закон і не виконувати російсьмовних пісень!.. Довелося викликати поліцію і пояснювати, що співати російськомовних пісень у країні, з якою росія вже 9 рік веде війну - це неприпустимо! А окрім того це порушення Закону України, - написала депутат Верховної Ради.

У коментарі ZAXID.NET Наталія Піпа розповіла, що конфлікт виник у п’ятницю, 2 червня, у центрі Львова на вулиці Саксаганського поруч хостелу Apartmens. Львів'янка викликала поліцію і в відділку написала заяву. Там з'ясувалося, що хлопець – неповнолітній. У поліції Львівської області розповіли, що хлопця помістили у притулок для дітей до приїзду батьків. Опісля будуть вирішувати питання щодо притягнення його до адміністративної відповідальності за статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство).

Піпа зазначила, що у червні 2022 року Верховна Рада заборонила російську музику в українських медіа та громадському просторі. Разом з тим відповідальності за російську музику у публічному просторі немає. Також закон про заборону російської музики забороняє публічне виконання творів росіян після 1991 року. Віктор Цой загинув в автокатастрофі у 1990 році.

Теги за темою
Львів
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader