Українські журналісти закликають відновити на посаді начальника пресслужби тактичної групи «Грім» Дмитра Плетенчука
Українські журналісти закликають відновити на посаді начальника пресслужби тактичної групи «Грім» Дмитра Плетенчука

Українські журналісти закликають відновити на посаді начальника пресслужби тактичної групи «Грім» Дмитра Плетенчука

А також покращити комунікаційну і кадрову політику пресслужби ОК «Південь».

Українські журналісти звертаються із закликом відновити на посаді начальника пресслужби тактичної групи «Грім» Дмитра Плетенчука, а також вдосконалити роботу пресслужби ОК «Південь», пише Інститут масової інформації. Про це йдеться у листі, який представники медіаспільноти адресували міністру оборони Олексію Резнікова, командувачу ОСУВ «Одеса» генерал-майору Едуарду Москальову, в.о. директора Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міноборони пані полковнику Ірині Макаренко та спеціалістці зі зв'язків із громадськістю ГШ пані полковнику Інні Малевич.

На цей момент лист підписали 109 журналістів.

Про відсторонення Дмитра Плетенчука стало відомо ввечері 22 травня після його допису у фейсбуці про збитий російський літак Су-35, нагадує ІМІ. Цей допис Плетенчук пізніше видалив, однак інформацію про літак згодом підтвердили в Командуванні Повітряних сил.

У листі журналісти заявляють, що висловлюють «категоричну незгоду проти усунення капітана 3 рангу Дмитра Плетенчука від виконання обов'язків, передбачених посадою начальника пресслужби тактичної групи "Грім” (Херсон)».

За словами ініціаторів звернення, Дмитро Плетенчук — відповідальний та сумлінний фахівець, який неодноразово сприяв оперативній та ефективній роботі кожного з них.

«В результаті українська та міжнародна спільноти були вчасно поінформовані про досягнення української армії та воєнні злочини, які скоїла Російська Федерація. Чи було проведено службове розслідування та чи були встановлені конкретні негативні наслідки від допису у фейсбуці Дмитра Плетенчука? Чи було застосовані до нього заходи дисциплінарного впливу, зокрема догана замість оприлюдненого управлінського рішення?» — йдеться в листі. 

Крім цього, журналісти у своєму зверненні наголошують, що представники ОК «Південь» «уже неодноразово ухвалювали та/або продовжують ухвалювати рішення, які прямо або опосередковано негативно впливають на інформаційну стратегію спротиву нашої держави, навмисно ускладнюючи, а подекуди унеможливлюючи роботу на південному напрямку».

«Зазначимо, що створені нами матеріали показували боротьбу з ворогом та життя на деокупованих територіях часто всупереч, а не за сприяння ОК “Південь”», — стверджують журналісти.

Крім поновлення на посаді Плетенчука, журналісти також просять вдосконалити роботу пресслужби ОК «Південь».

 

Також ми повідомляли, що група українських воєнкорів записала відеозвернення, в якому виступила проти цензури та вимагала дозволити працювати в «червоних» зонах усім журналістам.

Фото: Дмитро Плетенчук / Facebook

Теги за темою
Україна Збройні сили України Журналісти
Джерело матеріала
loader
loader