![У рф повідомляють про атаку з повітря по нафтобазі в брянській області](https://thumbor.my.ua/6Pf1fbKWz0IZmYo02z1Y0JwXGiU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F774cbd1675b0d6316336124f89b90ac3.jpg)
У рф повідомляють про атаку з повітря по нафтобазі в брянській області
КИЇВ. 14 травня. УНН. Російські пабліки повідомляють про атаку, ймовірно з безпілотника, на нафтобазу в брянській області, пише УНН.
Повідомляється, що нафтобазу брянськнафтопродукту в клинцях у брянській області було атаковано вночі. Два снаряди були, ймовірно, скинуті з безпілотника.
«За нашими даними, охоронці виявили дві воронки діаметром 10 см під час нічного обходу території між резервуарами, які не були заповнені нафтопродуктами. Витоку і загоряння, а також постраждалих немає», - повідомляють росіяни.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У рф повідомили про падіння вертольота в брянській області: місцеві заявляли про вибух
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)