
"Центренерго" вперше в історії розпочала експорт електроенергії
Державна компанія "Центренерго" розпочала перший в історії експорт електроенергії до Молдови. Про це повідомляє прес-служба Фонду державного майна.
Компанія працює над розвитком співпраці з європейським енергетичним сектором, щоби збільшити обсяги експорту електроенергії, - йдеться у повідомленні.
У компанії зазначили, що експорт дозволить "Центренерго" зменшити залежність від ситуації на вітчизняному ринку електроенергії та отримати доступ до ринків ЄС.
Напередодні Україна відновила експорт електроенергії через профіцит у системі. Покупцями електроенергії є Словаччина, Польща та Молдова.
До складу "Центренерго" входять Трипільська, Зміївська та Вуглегірська (тимчасово окупована) ТЕС. "Центренерго" за підсумками минулого року отримала 7,24 мільярда гривень збитків, що перевищив показник за 2021 рік більш ніж у 7 разів.

Похоронний бум в Росії: скільки місцеві компанії заробили на похованнях

Уряд виділив ще 3,5 мільярда на програму «єВідновлення»

Електроенергія в Європі різко подорожчала на тлі новин щодо ядерного реактора у Франції

Де дешевше? Українка порівняла ціни в нашому Сільпо та польському Lidl

Приватизація «Сумихімпрому» не відбулася - на перший аукціон ніхто не прийшов

Сезон буряку розпочався без затримок: ціни поступово знижуються
