Станом на 09:00 15 квітня, у ДСНС повідомили про результати ліквідації наслідків підтоплень. За наявною інформацією, підтоплені близько 500 дворових господарств. Мовиться про городи та подвір'я. Якщо говорити про гідрологічну ситуацію, то вона контрольована.
Рятувальні операції тривають
Відомо, що у Волинській, Рівненській і Черкаській областях підтоплено понад 10 500 гектарів сільгоспугідь.
Від початку робіт рятувальникам вдалося:
- підвезти для потреб постраждалого населення 24,1 тонни питної води та 230 кілограмів харчів;
- перевезти через водні перешкоди понад 1 тисячу людей;
- відкачати близько 10 тисяч кубічних метрів води з 74 домогосподарств.
У Київській і Чернігівській областях залучили мобільні оперативні групи ДСНС. Вони займаються моніторингом і координацією дій у регіоні.
Відомо, що до Чернігівської області додатково відправили з інших регіонів 5 болотоходів "Богун", а також два плавальні засоби. Загалом залучали понад 280 людей і 157 одиниць техніки, щоб допомогти населенню, яке постраждало внаслідок підтоплень.
У ДСНС допомагають потерпілим від паводків / Фото ДСНС
На Чернігівщині може бути масштабний паводок
Глава Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус попередив мешканців області. Він заявив, що в регіоні прогнозують масштабний паводок.За словами високопосадовця, востаннє такі масштаби фіксували ще у 2013 році.
Чаус додав, що найкритичніша ситуація по річці Дніпро. Глава ОВА зауважив, що якщо вода й надалі підійматиметься, то підтопити може 22 населені пункти, де мешкають понад 4 тисячі людей.
Київ перетворило на Венецію
Рівень річки Дніпро зріс. Через це мешканці столиці спостерігають значне підтоплення по береговій лінії.Де ще вчора були доріжки для поїздок на велосипедах і самокатах – нині місце собі уподобали рибалки.
У столиці вже оголосили І рівень небезпеки, жовтий. Відомо, що в Оболонському районі підвищення рівня води стало причиною підтоплення парку "Наталка", а також Оболонської набережної. Залило стежки поблизу річки та деякі пляжні конструкції.