![Кремль прокоментував закон про електронні повістки](https://thumbor.my.ua/uzFsQhlFTmNIerlvUBG63otc6js=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fbadabf018f7ee7810a7c5940545876de.jpg)
Кремль прокоментував закон про електронні повістки
БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО.
Пєсков додав, що “систему військового обліку в РФ потрібно впорядкувати”.
Представник Кремля також заявив, що “над документом працювали експерти, було багато роз’яснень”.
Ухвалений Держдумою РФ закон про електронні повістки нібито “покликаний зробити облік ефективним і зручним для громадян”, а також “виправити бардак у військкоматах”.
Про це спікер президента РФ Дмитро Пєсков заявив під час брифінгу в середу, 12 квітня.
За його словами, швидкість ухвалення російськими депутатами цього законопроекту обумовлена його важливістю.
Він також традиційно закликав “звертатися до думи за цими роз’ясненнями”.
Представник Кремля додав, що “систему військового обліку в РФ потрібно впорядкувати”.
Закон про електронні повістки нібито покликаний допомогти у цьому.
“Ідеться про те, що ми повинні впорядкувати систему обліку та призову тих, хто має служити в армії.
В армії у нас повинні служити призовники за конституцією, це конституційний обов’язок громадян”, – стверджує Пєсков.
Прес-секретар президента РФ додав, що “над документом працювали експерти, було багато роз’яснень”.
“Як це приймалося – відповідно до процедури, передбаченої в Держдумі”, – підсумував Пєсков і вкотре рекомендував журналістам звертатися з уточнювальними питаннями до російського парламенту.
Росіяни обурилися через запровадження обмежень на виїзд – соцмережі.
Новини від 1News в Telegram.
Підписуйтесь на наш канал.
ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)