
У Польщі відкрили центр для ремонту українських танків Т-64
У Польщі на заводі Bumar-Łabędy розпочали ремонтувати танки Т-64 в рамках підписаної угоди між компанією Polska Grupa Zbrojeniowa та українським концерном "Укробронпром".
Про це повідомляє польська оборонна компанія на офіційному сайті.
Bumar-Łabędy та "Укробронпром" спільно створили технологічний центр з ремонту української бронетехніки.
Угодою передбачено, що танки будуть обслуговуватися та приводитися в повну працездатність.
Нові потужності будуть створені на основі технологічного потенціалу компанії в місті Глівіце.
Завод Bumar-Łabędу має великий досвід обслуговування та модернізації сімейства радянських танків, включаючи T-72М та його польску модифікацію, що називається PT-91 Twardy.
[see_also ids="538112"].
“Ми готові створити хаб для ремонту бронетехніки, яка є на озброєнні української армії.
Понад 70 років досвіду Департаменту у сфері як виробництва, так і проведення перевірок, ремонтів, переобладнання та модернізації бронетехніки стане ключовою підмогою у підтриманні обороноздатності української армії.
Завдяки регулярним ремонтним та сервісним діям вживані машини повністю відновлять необхідну бойову готовність“, – сказала президент правління ZM “BUMAR-ŁABĘDY” Едіта Шиманська.
Угода передбачає співробітництво у сфері ремонту, капітального ремонту, складання, виробництва та розвитку ланцюга постачання техніки Т-64 разом з іншими елементами технологічного процесу.

Коли святкують День батька в Україні: історія, традиції, ідеї подарунків

Комісар ЄС: Україна цього року виробить для фронту чотири мільйони дронів

На півдні Сили оборони знищили човен із російським десантом

"Убивча посмішка": солдат, з яким зустрічався король Чарльз, став зіркою соцмереж

Омбудсмен розповіла, чи спілкуються зараз учителі у школах російською

Винищувачі НАТО перехопили два розвідувальні літаки РФ над Балтикою
