Окупанти "відкрили" майданчик для гвинтокрилів на "Азовсталі" - Андрющенко
Окупанти "відкрили" майданчик для гвинтокрилів на "Азовсталі" - Андрющенко

Окупанти "відкрили" майданчик для гвинтокрилів на "Азовсталі" - Андрющенко

Гвинтокрил неподалік "Азовсталі" / Скриншот

Російські окупанти "відкрили" майданчик для гвинтокрилів на території заводу "Азовсталь" в Маріуполі.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. "Окупанти "відкрили" майданчик для гвинтокрилів на території "Азовсталі". Тепер до постійних літаків додались гвинтокрили. Остаточне перетворення міста на військову базу", - заявив він.

Як повідомляв УНІАН, за даними Маріупольської міськради, нещодавно з‘явилася інформація про те, що в окупованому місті студентам вишів розіслали вимогу терміново стати на військовий облік. У міськраді вважають, що це може свідчити про те, що росіяни намагаються провести "тиху" мобілізацію.

Відео дня
Майданчик для гвинтокрилів на Азовсталі

Що відбувається у Маріуполі сьогодні

Нагадаємо, що у зруйнованому місті від початку повномасштабної війни загинуло 22 тисячі місцевих мешканців. Зруйнована значна кількість будівель, в тому числі школи, садки та лікарні.

Поки російські окупаційні війська демонтують будинки у Маріуполі, у місті проблеми з водою та опаленням. У листопаді в мерії повідомляли, що у місті щотижня помирає приблизно 150 осіб.

У Генеральному штабі Збройних Сил України повідомляли, що мешканцям міста пропонують обладнувати позиції навколо нього за продовольчі пайки.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Контрнаступ ЗСУ почнеться після Великодня – експерт
  • Данілов зізнався, хто наполіг на подальшій обороні Бахмута
  • Під Бахмутом росіяни частково переходять до оборони – боєць "Мамай"
Теги за темою
Маріуполь
Джерело матеріала
loader
loader