![Зеленський повідомив, яка частина території України залишається замінованою](https://thumbor.my.ua/o1dgIWn29kNTlVtoOgRndN0Chxs=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F2c2ab3bceba6b37aaa21d1e22aa8c136.png)
Зеленський повідомив, яка частина території України залишається замінованою
БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Істотною частиною замінованої території залишаються аграрні землі, які потрібно обробляти.
Через російські міни та снаряди недоступними для будь-яких робіт залишаються 170 тисяч квадратних кілометрів території України. Про це у понеділок, 13 березня, заявив президент України Володимир Зеленський.
“Станом на сьогоднішній день понад 170 тисяч квадратних кілометрів нашої території залишаються небезпечними через ворожі міни і снаряди, що не розірвалися”, – заявив глава держави.
Він наголосив, що суттєвою частиною цієї території є аграрні землі, які необхідно обробляти.
Президент зазначив, що напередодні обговорив із військовими, чиновниками, як прискорити розмінування територій.
“Сьогодні обговорили, як активізувати цю роботу: прискорити гуманітарне розмінування, збільшити відповідну співпрацю з партнерами. І обговорили, як підтримати наших аграріїв. Почалася вже друга посівна за повномасштабної війни”, – заявив Зеленський.
У ВРУ заявили, що близько п’яти мільйонів гектарів сільськогосподарських земель поки непридатні до використання через мінування, забруднення вибухонебезпечними залишками або бойові дії, що тривають.
Високотехнологічні розробки у виробництві мінного озброєння Росія не винаходить сама, а банально краде.
Джерело
![Зеленський повідомив, яка частина території України залишається замінованою - Фото 1](https://thumbor.my.ua/6F9JnNlvbDLd-0SoqozSiZGOC3o=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fb514e67b07e85a21380a726a15deb6ac.png)
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)