Суд заборонив діяльність Партії регіонів та постановив націоналізувати її активи
За матеріалами розслідувань СБУ і ДБР Восьмий апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Мін’юсту щодо заборони діяльності «Партії регіонів» та передачі у держвласність України майна проросійської політсили. Як зазначає рух «ЧЕСНО», у цій партії досі залишалися депутати з мандатами.
Рішення суду стосується всіх активів забороненої партії та її структурних підрозділів в різних областях нашої держави. Наразі експерти встановлюють вартість цього майна, повідомляє СБУ.
Як уточнює «Чесно» рішення Восьмий апеляційний адміністративний суд прийняв сьогодні, 21 лютого. У ГО наголошують, що ПР не заборонили як проросійську і низка депутатів у радах Донеччини, Луганщини та Криму залишаються досі з мандатами, бо після тимчасової окупації в 2014 році вибори на цих територіях не проводилися.
Але це рішення можна оскаржити протягом 20 днів у Верховному Суді. Хоча до цього жодній партії це зробити не вдалося. У 2022 році за ініціативи Міністерства юстиції суд заборонив 16 політичних партій: ОПЗЖ, «Опозиційний блок», Партію Шарія, партію «НАШІ», Комуністичну партію та інші.
Також лідерка Руху «ЧЕСНО» Віта Думанська заявляє, що партію мали б заборонити значно раніше. Але в нас й станом на зараз «у парламенті фігурант Реєстру держзрадників Нестор Шуфрич досі очолює Комітет з питань свободи слова і його соратники з ОПЗЖ залишаються з повноваженнями». А коли нардеп ОПЗЖ Ігор Абрамович добровільно складає мандат, «Арахамія йому ще й дякує за роботу. Це не що інше, як відбілювання».
Читайте також
- У 2021 році «Чесно» повідомляло Зеленський нагородив орденом екс-регіонала, який назвав майданівців «терористами». Стати кандидатом від СН Федоруку не завадив навіть суд у справі про незаконний розподіл землі
- У травні 2021 року Ахметов спростував інформацію про те, що він має намір створювати «Партію регіонів 2.0»
В самурая немає мети, є лише шлях. Ми боремось за об’єктивну інформацію.
Підтримаєте? Кнопки під статтею.
поддержать проект