![На території Вінниці було чути вибухи](https://thumbor.my.ua/8kPaXN7wOro2InAgTV4P1CP1jRI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fe644e260de7a4d58ef26f12bf92ef3ae.jpg)
На території Вінниці було чути вибухи
БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Станом на дві години ночі мобільний додаток повідомив мешканців міста про повторні вибухи у Вінниці.
У Вінниці очевидці повідомили про звуки вибухів. Про це у п’ятницю, 10 лютого, повідомляють кореспонденти Суспільного.
У місті та області оголошено повітряну тривогу. Городян попросили пройти в укриття та залишатися там до того моменту, коли небезпека мине.
“Не нехтуйте особистою безпекою. Перебувайте у укриттях і не забувайте про правило “двох стін”. Слідкуйте за повідомленнями офіційної влади”, – попередили вінничан у місцевих Telegram-каналах.
За попередньою інформацією, – вибухи у Вінниці – це, ймовірно, робота ППО.
Станом на дві години ночі мобільний додаток повідомив про повторні вибухи у Вінниці.
Раніше повідомлялося про вибухи у Запоріжжі.
Зазначимо, протягом минулої доби війська РФ масово обстрілювали прикордоння Харківської області. Внаслідок атак двоє людей загинули і п’ятеро отримали поранення.
Джерело
![На території Вінниці було чути вибухи - Фото 1](https://thumbor.my.ua/1Dh1XRbUiVir2RE3EXv381jGTeA=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fbf6cc3b9f7bd11cd415cd8613df3afa7.png)
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)