«Нафтогаз» запропонував власникам дефолтних євробондів кращі умови реструктуризації
«Нафтогаз» запропонував власникам дефолтних євробондів кращі умови реструктуризації

«Нафтогаз» запропонував власникам дефолтних євробондів кращі умови реструктуризації

НАК «Нафтогаз України» пропонує власникам єврооблігацій із погашенням у 2022 та 2026 роках, за якими він допустив дефолт улітку 2022 року після відмови власників від реструктуризації, обговорити дещо кращі її умови

Як зазначається в біржовому повідомленні компанії, «Нафтогаз» готовий орієнтовно 15 квітня заплатити прострочений 19 липня 2022 купон за євробондами-2022 і нараховані на нього відсотки, а за євробондами-2026 виплатити комісію 0,5% за обмін і погасити основну суму в листопаді-2027 та листопаді-2028, а не як раніше 100% у листопаді-2028, пише «Інтерфакс-Україна».

Пропонується також внести поправку в ковенант за боргом до кінця періоду відстрочки виплати відсотків, щоб додати такі винятки: нове необмежене середньострокове та довгострокове фінансування, нові залучені/гарантовані боргові зобов'язання від МФО та нові суверенні борги від суверена чи держбанків.

«Обговорюємо з їхніми власниками умови та пропозиції, що можуть бути прийнятними для обох сторін, - як для інвесторів, так і для нашої групи компаній, яка продовжує тримати енергетичний фронт в умовах війни», - прокоментував олова правління НАК Олексій Чернишов.

Уточнюється, що нові умови розроблено за участю фінансового радника Lazard і юридичного радника Freshfields Bruckhaus Deringer після того, як «Нафтогаз» провів уже кілька конструктивних консультацій щодо реструктуризації.

«Нафтогаз» підготував цей робочий сценарій у відповідь на відгуки, отримані від деяких кредиторів. «Нафтогаз» у тісній співпраці зі своїми консультантами та зацікавленими сторонами, включно з урядом України, свого часу надасть подальші оновлення», – йдеться у біржовому повідомленні.

«Нафтогаз» запропонував власникам дефолтних євробондів кращі умови реструктуризації - Фото 1

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги за темою
Нафтогаз
Джерело матеріала
loader
loader