
Гонконг просить Японію скасувати "поспішні" Covid-обмеження
КИЇВ. 28 грудня. УНН. Влада Гонконгу в середу звернулася до Японії з проханням зняти обмеження на прямі рейси з міста, які були введені після різкого збільшення випадків захворювання на коронавірус у материковому Китаї. Про це УНН інформує з посиланням на The Japan Times.
Місто ввело аналогічні обмеження під час своєї власної боротьби з Covid, включаючи заборони на перевезення пасажирів з позитивним результатом на вірус та обмеження на поїздки для країн із великими спалахами.
Японія стала однією з перших країн, які цього тижня ввели обмеження на поїздки для Китаю, оскільки кількість заражень на материку різко зросла після скасування пекінської стратегії боротьби з коронавірусом. Вони включають обмеження прямих рейсів з Гонконгу в чотири аеропорти: Наріта і Ханеда в Токіо, Кансай в Осаці та Тюбу в Нагої.
Деталі
У середу транспортний департамент Гонконгу заявив, що "дуже розчарований поспішним рішенням японської влади у розпал туристичного сезону".
Департамент заявив, що зв'язався з консульством Японії в Гонконгу, щоб "урочисто вимагати" скасування рішення, яке набирає чинності з п'ятниці.
Там додали, що авіакомпанії все ще можуть доставляти порожні літаки в аеропорти з обмеженим доступом, щоб забрати пасажирів, що застрягли, найближчими днями.
Додамо
У Японії, яка у жовтні скасувала власну заборону на в'їзд із-за кордону, також спостерігається значний сплеск поїздок.
У травні цього року в аеропортах Японії було зареєстровано лише 700 прильотів із Гонконгу. До листопада це число підскочило до 83 тисяч.

Концесіонер Херсонського порту закликає Мінрозвитку розробити план відновлення підприємства

Базові ціни на продукти стають розкішшю: наскільки збільшилась вартість та чи продовжуватиме зростати

Ощадбанк вже влітку анулює деякі картки – кому з пенсіонерів слід звернутися до відділень

Ілон Маск продовжить судову справу проти OpenAI, попри відмову стартапу від переходу на комерційну основу

Уряд стимулюватиме українських виробників конопель та бавовнику

Максимально до 2 млрд грн на рік зможе вносити Україна у спільний з США Інвестиційний фонд — деталі угоди
