![На Закарпатті СБУ проводить обшуки в монастирі Мукачівської єпархії УПЦ МП](https://thumbor.my.ua/Lb46rcj34QpyHgcvhQdYPwLxby4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F72%2Feb77d586269ae15530e9c15f144b72a9.jpg)
На Закарпатті СБУ проводить обшуки в монастирі Мукачівської єпархії УПЦ МП
Про це повідомила пресслужба Служби безпеки України.
Там зазначили, що заходи відбуваються з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.
Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше.
За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень, здійснюють перевірку людей щодо їхньої причетності проти державного суверенітету України.
У СБУ наголосили, що усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та проводяться для перевірки щодо намірів використання єпархії як осередку 'русского мира', недопущення використання приміщень УПЦ для переховування громадян РФ, зберігання заборонених предметів, а також убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)