![В Ірландії 8-річну українку знайшли з ножовими пораненнями, а поруч – її непритомну матір](https://thumbor.my.ua/aF5oZRRd8fqNuOwCJv6AXyjc2tc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F7496f2494fb7d9dc4a45a1fd84742e39.jpg)
В Ірландії 8-річну українку знайшли з ножовими пораненнями, а поруч – її непритомну матір
Матір та дитину терміново доставили в реанімацію.
У притулку для біженців в Ірландії знайшли 8-річну українську дівчинку з численними ножовими пораненнями. Її 40-річна матір лежала поруч без свідомості.
Про це повідомляє Independent.ie.
Зараз дівчинка бореться за життя і перебуває "у критичному, але стабільному стані". Матір та дитину терміново доставили в реанімацію. Дитину можуть перевезти до Дубліна для спеціалізованого лікування. За інформацією ЗМІ, у дівчинки – множинні ножові поранення.
Іраландські правоохоронці встановлюють обставини нападу. Інших біженців, які перебували в центрі, переселили в інше місце. Виконавець злочину та обставини жахливого нападу невідомі.
Місцеві жителі розповіли журналістам, що вони не знали нікого з мешканців притулку, оскільки будинок заселили лише в останні тижні після того, як роками стояв занедбаний.
Раніше повідомлялося, що в Ірландії призупинили безвіз для біженців із 20 країн Європи, щоб звільнити місце для українців.
Читайте також:
- У Польщі авто переїхало українця, який лежав серед дороги
- В Іспанії росіяни жорстоко побили українця за слова "Слава Україні" (відео)
- У Польщі з балкона пансіонату випав 6-річний хлопчик з України: дитина загинула
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)