/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F15c6e20983e7543d8b7203369cc920d3.jpg)
Під Маріуполем окупанти масово міняють автономери на українські
Російські окупанти під Маріуполем масово змінюють свої автомобільні номери на українські, повідомляє радник мера Петро Андрющенко в Telegram.
«Маріупольський спротив пише, що окупанти масово міняють номери на українські і змивають свастики зі своїх невійськових автомобілів.
Принаймні ті, що проживають за містом.
Русня боїться.
І це правильно.
Є чого.
Відплата вже поруч», - зазначив він.
Він уточнив, що ті, хто дислокується від Ялти до Бабах-Тарами прибрали Z-символіку зі своїх автомобілів і встановили українські номери регіонів АН і АР.
Противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області, утриманні захоплених районів Херсонської, Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.

