Окупанти влаштували ракетну показуху, яка стратегічно для Росії нічого не змінює – Зеленський
Окупанти влаштували ракетну показуху, яка стратегічно для Росії нічого не змінює – Зеленський

Окупанти влаштували ракетну показуху, яка стратегічно для Росії нічого не змінює – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що сьогоднішній обстріл Росією різних областей України є показухою, яка стратегічно для РФ нічого не змінює. Він також пояснив, що зараз такий етап війни, коли складно морально.

"45 російських ракет за ніч і ранок однієї сьогоднішньої доби. Житомирська область, Львівщина, Чернігівщина, Миколаїв. Надвечір – ще ракети. Різні типи, різні райони запуску... Але всі вони були запущені з однією метою – показати, що нібито Росія щось може дотиснути, що нібито російській армії щось вдасться", – сказав президент.

"Сьогодні почався п'ятий місяць повномасштабної війни. Окупанти збиралися на п'ятий день захопити більшу частину нашої держави, а змушені на пʼятий місяць влаштовувати таку ракетну показуху, яка стратегічно для Росії нічого не змінює", – сказав Зеленський.

Це такий етап війни – складний морально, емоційно. Коли знаємо, що у ворога все одно нічого не вийде, коли розуміємо, що все одно зможемо захистити нашу державу, але не відчуваємо часових меж цього, не відчуваємо, скільки ще ударів, втрат і зусиль буде, перш ніж побачимо, що перемога вже на нашому горизонті.

Доповнюється...

Джерело матеріала
loader
loader