Маляр повідомила коли і яку зарплатню військовослужбовці отримають у травні
Маляр повідомила коли і яку зарплатню військовослужбовці отримають у травні

Маляр повідомила коли і яку зарплатню військовослужбовці отримають у травні

Першим траншем йде виплата грошового забезпечення, а другим - виплата додаткової винагороди.

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила подробиці про нарахування зарплатні військовослужбовцям.

Цю тему вона обговорила сказала під час пресконференції в "Медіацентрі Україна" 17 травня.

"Якщо ми говоримо про перерахування грошей Міністерства оборони військам в травні, то йдеться про гроші, що нараховуються за квітень", - зазначила Маляр.

Вона додала, що першим траншем йде виплата грошового забезпечення, а другим - виплата додаткової винагороди у зв'язку з введенням військового стану. 

"Це оті 30 тис. грн для всіх військових, про які ви вже знаєте, і 100 тис. грн - для тих, хто бере участь у бойових діях", - повідомила вона.

Міністерство оборони на підставі заяви від ЗСУ перерахувало за квітень 51,5 млрд. гривень. Орієнтовно, до 20 травня військові частини мають зарахувати ці кошти військовослужбовцям. 

Раніше Маляр повідомляла, що з "Азовсталі" до медзакладу в Новоазовську  ("ДНР") евакуйовано 53 тяжкопоранених для надання медичної допомоги.

Коли їхній стан покращиться, буде здійснено обмін на російських військовополонених, повідомила віце-прем’єрка ­– міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Читайте також:

  • "Давайте говорити обережно": Подоляк прокоментував ймовірність порятунку захисників з "Азовсталі"
  • Резніков повідомив про новий наказ оборонцям Маріуполя
  • "Наш план – зберегти їм життя, а потім свободу", - Резніков про евакуацію з "Азовсталі"

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело матеріала
loader
loader