![До 8 грн за куб: із 1 травня газ не здорожчає](https://thumbor.my.ua/penwNMu6CsvF785Y4qAhRUb3fgA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F4c626e72daa09cb3ea83c0fa3ba0bebe.jpg)
До 8 грн за куб: із 1 травня газ не здорожчає
По закінченню чинних річних контрактів з 1 травня газ для побутових споживачів в Україні не здорожчає. Про це на засідання Кабінету міністрів заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
– Ціни на газ для людей залишаються без змін. Жодного підвищення. До 8 грн за куб, як і було. Також пільгова ціна буде діяти для підприємств, які виконують життєво-важливі функції для забезпечення обороноздатності держави, – наголосив глава уряду.
Крім того, окремим рішенням уряд рекомендує місцевим органам влади і комунальним підприємствам на час дії воєнного стану та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги.
Тарифи не мають зростати, – додав Денис Шмигаль.
Водночас прем’єр закликав українців продовжувати платити за комунальні послуги, аби в підприємств була можливість здійснювати ремонти та платити заробітні плати працівникам.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)