![В Україну прибули перші іноземні рятувальники із США, Австралії та Німеччини](https://thumbor.my.ua/v-W251-BlY4zrMCNSXS5cjzSXY0=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fc729be1eb016b469e070fc5a9bf2549a.jpg)
В Україну прибули перші іноземні рятувальники із США, Австралії та Німеччини
КИЇВ. 18 квітня. УНН. Сьогодні, 18 квітня, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зустрів іноземних колег-рятувальників, які прибули до Бородянки, передає УНН із посиланням на МВС.
Деталі
За даними відомства, 11 професійних рятувальників зі США, Австралії та Німеччини виявили бажання приїхати в Україну на волонтерських засадах і допомогти українським рятувальникам. Найближчим часом до команди доєднається ще 1 польський представник.
Зараз вони працюватимуть у населеному пункті Бородянка Київської області, наразі їх долучать до розбирання завалів та деблокування будівель.
"Усі сили акумульовані, щоби максимально швидко зробити раніше окуповані території придатними та безпечними для життя. Роботи в нас багато й ця допомога для нас дуже вагома", — сказав Денис Монастирський.
Міністр наголосив, що для МВС України це надзвичайно важлива підтримка. Він подякував іноземним рятувальникам за їхню мужність, сміливість та бажання допомогти Україні.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)