/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F16602477debb9e13df38a545df6c6ca5.png)
Маріупольські морпіхи записали важливе відеозвернення
36-а бригада морської піхоти продовжує тримати оборону Маріуполя
Військовослужбовці 36-ї окремої бригади морської піхоти, які ведуть бої у заблокованому Маріуполі, записали відеозвернення. Запис виклала на своїй Facebook-сторінці кореспондентка «1+1» Наталя Нагорна.
На відеозаписі один із бійців бригади подякував усім українцям за підтримку та віру. «На цій вірі ми протрималися так довго», – зазначив військовий.
Разом з тим, морпіх заявив, що через блокування Маріуполя до їхнього підрозділу не було жодного підвезення боєприпасів та продовольства.
Попри все, воїни 36-ї окремої бригади морської піхоти продовжують тримати оборону в оточеному місті.
Нагадаємо, учора звернувся до українців та світу інший український підрозділ, який захищає Маріуполь – полк «Азов».
Заступник командира полку «Азов» капітан Святослав Паламар заявив, що азовці продовжують тримати оборону міста – і закликав українців вийти на вулиці своїх міст, аби допомогти українській владі бути почутою у світі.

